Lidzbark Warmiński. Policjanci obdarowali potrzebującą rodzinę świątecznymi paczkami

gru 22, 2023 | 3 Komentarze

Sytuacje rodzinne najlepiej znają dzielnicowi, którzy odwiedzają codziennie rodziny na terenie całego powiatu lidzbarskiego. Z inicjatywy policjantów zorganizowano zbiórkę, która trafiła do jednej z rodzin na terenie miasta.

W czwartek (21.12.2023 r.) policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim zawieźli rodzinie z Lidzbarka Warmińskiego paczki świąteczne.

Jak do tego doszło? Funkcjonariusze widząc jak dużym zaangażowaniem wykazała się lidzbarska społeczność policyjna w świątecznej zbiórce charytatywnej, zaproponowali zebranie najpotrzebniejszych artykułów dla rodziny, która według nich potrzebuje wsparcia, szczególnie w okresie przedświątecznym.

Kilka tygodni policjanci i pracownicy cywilni zbierali artykuły spożywcze, środki czystości, ubrania oraz artykuły świąteczne dla wybranej rodziny. W czwartek nadszedł dzień, w którym policjanci zapakowali radiowóz paczkami po sam dach i zawieźli prezenty rodzinie. Radość w oczach dzieci i ich rodziców jest dla funkcjonariuszy największym i najszczerszym podziękowaniem.

 

źródło: https://lidzbark-warminski.policja.gov.pl/o10/aktualnosci/114797,Lidzbarscy-policjanci-obdarowali-potrzebujaca-rodzine-swiatecznymi-paczkami.html

5 2 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Takich policjantów nam trzeba! Proszę ocieplajcie wizerunek.

Prawie jak Burmistrz! Prawie!!!

Lepsza paczka niż żeby miał pała przyłożyć

Ostatnie wpisy