Lidzbark Warmiński: kto stanie do walki o fotel burmistrza?

sty 14, 2024 | 4 Komentarze

W Lidzbarku Warmińskim rosną oczekiwania przed zbliżającymi się wyborami na burmistrza. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się kilka znanych lokalnie osobistości.

Jacek Wiśniowski, obecny burmistrz miasta, sprawujący władzę od 2015 roku i obecnie będący w swojej drugiej kadencji, jest postacią dobrze znaną mieszkańcom. Jego dotychczasowe rządy i doświadczenie w zarządzaniu miastem będą miały wpływ na nadchodzące wybory zarówno w kontekście jego potencjalnej kandydatury na kolejną kadencję, jak i wyzwań, które mogą pojawić się ze strony innych kandydatów.

Wśród potencjalnych rywali wymienia się Bartłomieja Zdanowicza, znanego z lokalnej aktywności społecznej i zawodowej, a także będącego radnym miejskim. Jego kandydatura mogłaby wnosić nowe pomysły i perspektywy do zarządzania miastem.

Sylwia Bęś, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, oraz Adam Brodowski, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego i radny miejski, również są wymieniani wśród potencjalnych kandydatów, reprezentujących środowisko związane z lokalnymi działaczami Koalicji Obywatelskiej.

Szczególnie ciekawą postacią jest Adam Brodowski, który zyskał rozpoznawalność dzięki swojemu zamiłowaniu do teleturniejów. Jako uczestnik popularnych programów „Jaka to Melodia?” i „Koło Fortuny”, wielokrotnie reprezentował Lidzbark Warmiński, pokazując swoją wiedzę i umiejętności. Jego potencjalna kandydatura mogłaby przynieść nową dynamikę w lokalnych wyborach.

Mieszkańcy czekają na oficjalne ogłoszenia kandydatur i z niecierpliwością oczekują, jak te różnorodne osobowości mogą wpłynąć na przyszłość Lidzbarka Warmińskiego.

M. Matejewski

4.9 9 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Fajan fota!

Chciałby mieć tyle łapek, uściskom nie było by końca;)

Zawsze i wszędzie łapka na mieście będzie!

Pan Łapka hahaha

Dzień dobry!

Ostatnie wpisy